• Reception schedule

    Schedule of citizens reception by the administration of the Ministry of Information Technology and Communications for 2011
    FIRST NAME, SURNAMEFUNCTIONRECEPTION DAYNAME, SURNAME, TELEPHONE NUMBER OF PERSON RESPONSIBLE FOR RECEPTION RECORDING
    Administration of the Ministry of Information Technology and Communications
    Vasile BOTNARI Ministru al tehnologiei informaţiei şi comunicaţiilor Prima zi de luni a lunii curente,
    între orele 10.00-14.00
    Golubţov Lilia,
    tel. 251-159
    Vitalie Tarlev Viceministru al tehnologiei informaţiei şi comunicaţiilor A doua zi de luni a lunii curente,
    între orele 14.00-17.00
    Golubţov Lilia,
    tel. 251-159
    Iulian Postică Viceministru al tehnologiei informaţiei şi comunicaţiilor A treia zi de luni a lunii curente,
    între orele 14.00-17.00
    Golubţov Lilia,
    tel. 251-159
    Vitalie Ciolac Viceministru al tehnologiei informaţiei şi comunicaţiilor A patra zi de luni a lunii curente,
    între orele 14.00-17.00
    Golubţov Lilia,
    tel. 251-159
    State Enterprise State Information Resources Centre "Registru"
    Sergiu Railean Director general Fiecare zi de marți,
    între orele 14.00-17.00
    Pascali Violeta,
    tel. 022 504-420
    Pavel Buceaţchi Vicedirector general Fiecare zi de joi,
    între orele 14.00-17.00
    Harti Natalia,
    tel. 022 504-987
    State Enterprise “Posta Moldovei”
    Serghei Năstas Director general În prima şi a patra şi de marţi, în a doua zi şi a treia zi de joi, a lunii curente,
    orele 15:00 – 17:00
    Vlas Olga,
    tel. 022 251-201
    Ludmila Corceac Prim Director general adjunct În a doua zi de marţi şi a patra zi de joi, a lunii curente,
    orele 15:00 – 17:00
    Vlas Olga,
    tel. 022 251-201
    Ludmila Buzu Director General adjunct În prima zi de joi şi a treia zi de marţi a lunii curente,
    orele 15:00 – 17:00
    Vlas Olga,
    tel. 022 251-201
    Sergiu Batiușca Director General adjunct În prima zi şi a patra zi de luni a lunii curente,
    orele 15:00 – 17:00
    Vlas Olga,
    tel. 251-201
    State Enterprise “National Centre of Radio Frequencies”
    Teodor Ciclicci Director general Fiecare zi de marţi,
    între orele 15.00-17.00

    Cernei  Aurelia,
    Tel/fax
    022 733-941

    Alic Gobjila Vicedirector general Fiecare zi de joi,
    între orele 08.00-17.00

    Cernei Aurelia,
    Tel/fax
    022 733-941,

    Государственное предприятие "MoldData"
    Bodiu Dorian Administrator Fiecare zi de marţi între orele 10.00-11.30,
    Fiecare zi de joi între orele 14.00-15.30 
    Victoria Burca
    tel. 022 223-347
    State Enterprise “Paramilitary Guard Detachment”
    Vladimir Zmuncilă Administrator Fiecare zi de marţi și joi
    între orele 08.00-17.00
    Anna Gâtlan,
    tel. 022 292-474
    State Enterprise “Radiocommunications”
    Mihail Iacob Director general Fiecare zi de marţi și joi
    între orele 16.00-17.00
    Mariana Grigoriţă,
    tel. 733-914
    Veaceslav Pascal Director tehnic Fiecare zi de marţi și joi
    între orele 16.00-17.00
    Mariana Grigoriţă,
    tel. 022 733-914
    Întreprinderea de Stat "Pentru exploatarea clădirilor"
    Mihai Casapu Administrator Fiecare zi de marţi și joi 
    între orele 08.00-17.00
    Olesea Vrîncean
    tel.  022 251-188